Druhá CZ/SK speciálka (Rise of Flight)

meziletková klání

Druhá CZ/SK speciálka (Rise of Flight)

Příspěvekod LEON » stř 02. kvě 2012 17:34:32

Salute hoši!
Uvažuje se o velké celodenní podzimní speciálce CZ/SK komunity v leteckém simulátoru Rise of Flight s účastí min. 100 lidí, která má zprostředkovat hráči běžný den bojového letce 1. sv. války, od jeho brzkých ranních hodin do pozdní noci. Pro konání takovéto náročné speciálky je nutné splnění dvou základních podmínek, dostatečně výkonný server a požadovaný počet účastníků. Zatím se uvažuje použití serveru, na kterém se vloni provozovala první CZ/SK ROF specka ,,Bierglass“, pokud zátěžový test nepřinese nějaká nepříjemná překvapení.
Druhou nutnou podmínku – dostatečný počet účastníků, se právě snažím napříč CZ/SK WW2 letkami osondovat. Čistě WW1 CZ/SK letky působí v ROF pouze tři, ale v téměř v každé IL-2 letce se dnes nachází nějací hráči, kteří ROF nějakou dobu létají, ať už pro odreagování, nebo ze zvědavosti zkoušejí novou ,,Free-to-Play“ verzi ROF. Proto bych se chtěl zeptat i vaší letky:

1) kolik z vás ROF létá a kolik by u vás bylo lidí ochotných se zúčastnit takovéto akce, i kdyby jen ve Free-to-Play verzi hry zdarma, kde jsou dostupné pouze stroje Spad XIII a Albatros D.V?
2) pokud by byl u vás zájem, tak na jaké straně fronty preferujete účast? Za Entente (trojdohodu) nebo za Centrální mocnosti (trojspolek)?

Zatím je to pouze velice předběžný nezávazný dotaz pro lepší představu pořadatelů, s jak početnou komunitou mohou pro plánování akce takovéhoto rozsahu počítat.

Díky


CaK_LEON
Uživatelský avatar
LEON
 
Příspěvky: 8
Registrován: ned 18. bře 2012 12:25:41

Re: Druhá CZ/SK speciálka (Rise of Flight)

Příspěvekod 606_Druindin » čtv 03. kvě 2012 8:50:39

ROF nemám a ani mě to dostatečně neutáhne komp (zkoušel jsem tu free verzi. Takže se mnou nepočítejte :D
Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
606_Druindin
 
Příspěvky: 503
Registrován: ned 11. pro 2011 22:50:44

Re: Druhá CZ/SK speciálka (Rise of Flight)

Příspěvekod LEON » čtv 03. kvě 2012 21:19:46

Aktuální přibližný počet lidí pouze z IL-2 letek, kteří by se rádi takovéto ROF specky zúčastnili, budu průběžně psát na https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AhE9sZGKsw35dEpSdE9pdjlSYmt0STV2Q3JDazJsMFE
Podle dosavadních čísel to vypadá tak, že IL-2 letky by víceméně daly dokupy stranu Entente a WW1 ROF letky dají zase dokupy Centraly. Zatím není jasné, kdo by se ujmul velení a koordinace za Entente, protože to bude muset být někdo z IL-2 letky, který má zároveň solidní zkušenosti s problematikou ROF, protože WW1 CZ/SK letky v ROF létají většinou na straně Centrálních mocností, ale to se do podzimu určitě vyřeší.
Uživatelský avatar
LEON
 
Příspěvky: 8
Registrován: ned 18. bře 2012 12:25:41


Zpět na Speciálky

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron