Sluchátka

naše kalkulačky a problémy s nimi

Sluchátka

Příspěvekod 606_Tempik » ned 14. úno 2021 22:41:03

Vencoure, ty logitech sluchátka cos házel na SVK určitě nebudou špatný. Tu redukci ale potřebovat nebudeš. Nebo alespoň si myslím, že máš nějakou normálná zvukovou kartu.
606_Tempik
Administrátor
 
Příspěvky: 204
Registrován: sob 27. lis 2010 17:49:00
Bydliště: Brno

Re: Sluchátka

Příspěvekod 606_Vencour » pon 15. úno 2021 13:29:30

Zdar, dík za reakci, ta redukce se může hodit, už se mi stalo, že sluchátka začly blbnout.
Takhle jsem zatim mluvil přes notebook a ten má combo audio jack. Na stolnim mam mikrofon i sluchátka extra. Proto se hodím mít možnost připojit se jak na rozdělený tak kombo audio jack.
(Přijde mi fajn hrát si s 3D tiskem, proto v jiných oborech tak rychle nereaguju)
Ty nejhlubší objevy nečekají nutně za příští hvězdou. Jsou uvnitř nás, utkány do vláken, která nás spojují, nás všechny, navzájem. Nejzazší hranice začíná v této síni. Pojďme ji prozkoumat společně.
Jonathan Archer
606_Vencour
 
Příspěvky: 249
Registrován: sob 19. úno 2011 15:06:52

Re: Sluchátka

Příspěvekod 606_Vencour » čtv 01. dub 2021 0:07:37

Abych ty sluchátka zhodnotil: samy o sobě ohledně funkce jsou fajn. Kdyby měly tlustší a měkčí kabel, snad by víc vydržely, tyhle vypadaj jako docela křehký.
Mam takovou "spojku", samec - samec jack jack, kabel je cca 2x tak silnej.
Ty nejhlubší objevy nečekají nutně za příští hvězdou. Jsou uvnitř nás, utkány do vláken, která nás spojují, nás všechny, navzájem. Nejzazší hranice začíná v této síni. Pojďme ji prozkoumat společně.
Jonathan Archer
606_Vencour
 
Příspěvky: 249
Registrován: sob 19. úno 2011 15:06:52


Zpět na Hardware/software

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron