Mapy na JG26

návody, rady, názory

Mapy na JG26

Příspěvekod 606_Vencour » pon 30. led 2012 19:13:26

Jak pozoruju, nejtěžší je asi znát mapu, vědět, kam se vydat, čemu se vyhnout a jak to vše zkoordinovat ... proto zakládam vlákno pro info o mapách na serveru pro Squad Challenge.

Prag uprising
Z mého pohledu fantastická mapa. Znova letět na místech, kde se konala Palba 1938 je zážitek ...
U Chebu jsou dva wirbely, vzdálené cca 1 čtverec.
U Folmavy (Rozvadova?) jsou vedle sebe dva wirbely, prý vzdálené 10m ... ještě jsem tam nebyl, snad 310_Tank mi to psal.

Market garden
Snad je to ta mapa, kde jsme na sněhu marně hledali, kde co je ... a na minimapě jsou dost blbě vidět řeky ... snad si časem zvyknem, jak je identifikovat.

Tobruk
Jedním z cílů jsou lodě. Na cestičkách jsou tanky a kolony, nejsou v <obj<red nebo <obj<blue vypsané

Channel_Circus_43
Cíle jsou v Paříži, Calais, lodě (asi 12ks) mezi Cherbourgem a Le Havrem. Na severním letišti je k mání P-38G, má 2x torpédo MK13 ... udělal jsem track, jak ho lze odhodit (čas odhozu 1:09) ... http://leteckaposta.cz/822971830 ... mít rychlost pod 150mph a výšku jsem měl při odhozu cca 40-60ft, tj. 12-18m. Někdo to zkusil taky a při cca 70ft a 120mph torpédo nepřežilo pád do vody.
Změna k 8.2.: už tam ty torpéda zřejmě nejsou ve výbavě.
Někde asi v D2 a C3 jsou vlaky z cisteren. BACHA podle všeho přelet nad bouchající cisternou je konečná. Někde pod Dieppe směrem na Rouen jsou dva vlaky s krytými (hranatými) vagony, bouchaly, takže asi vezou munici. Pod Amien (mezi Rouenem a Paříží) byl vlak z cisteren, přikrytý stromy, od jihu se snad dalo střílet ... od severu ty olegostromy nebyly moc vidět.
EDIT nalezen návod na torpéda ... http://forum.1cpublishing.eu/showthread.php?t=29382
Ty nejhlubší objevy nečekají nutně za příští hvězdou. Jsou uvnitř nás, utkány do vláken, která nás spojují, nás všechny, navzájem. Nejzazší hranice začíná v této síni. Pojďme ji prozkoumat společně.
Jonathan Archer
606_Vencour
 
Příspěvky: 249
Registrován: sob 19. úno 2011 15:06:52

Zpět na Jak létat

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron