Bezpečnostní situace

!téměr! cokoliv

Bezpečnostní situace

Příspěvekod 606_Holt » stř 18. led 2012 23:27:17

Jen pro informaci ;).

Současné kroky evropské bezpečnostní politiky v návaznosti na mezinárodní bezpečnostní situaci v otázce terorismu:

Angličané se vzhledem k teroristickým hrozbám z poslední doby cítí ohroženi a zvýšili proto stupeň pohotovosti z "Rozladění" na "Namíchnutí". Stupeň pohotovosti však může být brzy znovu zvýšen na "Podráždění" nebo dokonce na "Mírné naštvání". Angličané nebyli "mírně naštvaní" od roku 1940, kdy během bombardování Londýna téměř došly zásoby čaje. Teroristé byli přeřazeni z kategorie "Únavní" do "Zatracená nepříjemnost". Britové naposledy vydali varování před "zatracenou nepříjemností" v roce 1588, když hrozil útok španělského loďstva.
Skoti zvýšili svůj stupeň pohotovosti z "Nasrání" na "Jdem těm hajzlům rozkopat držky". Jiné stupně neznají. Proto jsou také už 300 let nasazováni do předních linií britské armády.
Francouzská vláda včera oznámila, že zvýšila stupeň pohotovosti z "Utíkejte" na "Schovejte se". Vyšší stupně jsou už jenom "Kolaborujte" a "Vzdejte se". Zvýšení stupně bylo urychleno nedávným požárem, který zničil jedinou francouzskou továrnu na bílé prapory. To mělo za následek naprosté ochromení branných sil této země.
Itálie navýšila pohotovost z "Rozčileného hlasitého křiku" na "Afektované vojenské pózování". Zbývají dva další stupně: "Nešikovné bitevní manévry" a "Přeběhnutí k druhé straně".
Němci zvýšili pohotovost z "Přehlíživé arogance" na "Navlečte uniformy a zpívejte pochody". I oni mají v zásobě ještě dva další stupně: "Napadněte souseda" a "Prohrajte".
Naproti tomu Belgičané jsou jako obvykle na dovolené a jejich jediná starost je, že by se NATO mohlo stáhnout z Bruselu.
Španělé se těší, až uvedou do provozu své nové ponorky. Tyto designově vymazlené krasavice mají skleněná dna, aby nové španělské loďstvo mohlo v pohodlí pozorovat staré španělské loďstvo.
A jak je to u protinožců? Austrálie zvýšila stupeň pohotovosti z "Pohoda" na "To bude dobrý, vole". Zbývají jim dva vyšší stupně: "Kurňa, my snad budem muset o víkendu zrušit grilování" a "Grilování se ruší". Tento nejvyšší stupeň si ovšem dosud žádná situace nevyžádala.
"G"

Zem, která ztratila své nebe, ztratila všechno. I sebe!
606_Holt
 
Příspěvky: 20
Registrován: ned 28. lis 2010 19:38:05

Re: Bezpečnostní situace

Příspěvekod 606_Alllite » čtv 19. led 2012 13:57:13

A co Náš slavný Národ?
1.stupeň : "je to v klidu, nic se neděje, nás se to netýká..."
2.stupeň : "pořád se nás to netýká , je to v klidu a máme vubec armadu?"
3.stupeň : "armáda je, ale nejsou peníze"
4.stupeň : "a co lid , máme lid ? Ten máme, ale nemá peníze"
5.stupeň : "stále se nás to netýká, je to v klidu"
6.stupeň : "Co by asi udělal p. Havel"
7.stupeň : "už se nás to týka, ale budem dělat, že se nás to netýka"
8.stupeň : "vyšlete Gripeny a Pandury"
9.stupeň : "Gripeny jsou na cvičení ve Švédsku a pandury má exekutor"
10.stupeň : "zase nás prodali..."
606_Alllite
 
Příspěvky: 82
Registrován: pon 29. lis 2010 8:19:00


Zpět na Pokec

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron