No. 606 (virtual) squadron RAuxAF

 Starší aktuality

 

Úvod

O nás

Roster

Nábor

Žvanírna

Fórum

Odkazy

Kontakt

   

     

16. května 2013

 Vzhledem k trvale dobrým výsledkům se velitelství letky rozhodlo povýšit piloty Ramona a Druindina

do hodnosti flying sergeant. Gratulujeme!

 

15. února 2013

 Do výcvikové letky byl zařazen JuLB. Doufejme v jeho maximální nasazení a tak rychlý postup do operační letky. Hodně štěstí!

 

24. srpna 2012

 Po vynikajícím výkonu v posledních bitvách se velení rozhodlo povýšit Ramona do hodnosti Sergeant a zařadit ho tak do operační části letky. Přejeme spoustu dalších podobných úspěchů!

 

 

3. června 2012

 606. letka má nového člena.  Stává se jim Ramon, který s námi odletěl už dvě velké akce a má s námi nalétáno doslova stovky hodin.

 Jeho zařazení do OTU je však povinné, i když nepochybujeme o jeho velmi rychlém převelení do jedné z našich sekcí dle vlastního výběru.  Nezbývá než popřát hodně zdaru!

 

19. ledna 2012

  Tímto je do letky oficiálně přijat Slovan. Tak jako ostatní noví piloti bude i on zpočátku zařazen do OTU, ale vzhledem k jeho předchozím zkušenostem věříme v jeho brzký postup do hodnosti sergeant. Přejeme mu hodně štěstí, přesnou mušku a čistou šestou.

 

17. ledna 2012

 Piloti Druindin a Demon rychle prokázali své schopnosti a proto jsou s okamžitou platností přeřazeni do plně operační části letky v hodností sergeant. Gratulujeme!

 

8. ledna 2012

  Po dlouhé době se do letky vrací její bývalý velitel Holt a další dva piloti - Hayes a Smis, jsou přeřazeni z letky záloh zpět do plně operační letky. Hodně štěstí.

 

11. prosince 2011

 Vzhledem k proběhlé invazi na kontinent je třeba, aby byla letka v co největší síle. Naštěstí si toto uvědomuje i vrchní velení a zasílá nám tři nové, již zkušené piloty. Vítáme tedy mezi námi Druindina, Dzoriho a Demona, kteří jsou tímto zařazeni do OTU, aby jako každý noví členové letky okusili nepohodlné kavalce, na kterých spával každý z členů letky.

 

24. října 2011

 Dnešním dnem je Vencour povýšen do hodnosti Sergeant a přeřazen do plně operační letky. Přejeme mnoho sestřelených letadel a zničených cílů!

 

1. srpna 2011

 Velení perutě dnes rozhodlo o přeřazení  Tclaw z OTU do plně operační perutě a povýšení do hodnosti Sergeant. Doufejme, že bude dále stejně prospěšný ve všech leteckých bitvách a nenechá se zastrašit přesilou nepřátelských strojů.

 

19. února 2011

 Další člověk se rozhodl přispět k porážce německé luftwaffe. Je jím Vencour a přejeme mu do budoucna hodně úspěchů!

 

8. února 2011

 Do operační výcvikové letky byl zařazen Tclaw. Přejeme mu hodně štěstí na virtuálním nebi!

 

30. ledna 2011

  Dokončení nového webu.

 

25. ledna 2011

  Ve spolupráci s 310. a 311. sq. RAF jsme absolvovali souboj nad Afrikou proti letce 1st Czech Lions.

 

26. listopadu 2010

  Spuštěno fórum a základ nového webu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

<novější